Ana sayfa

Ningbo Zhenhai TIANDI Hydraulic CO.,LTD

Çin Ningbo Zhenhai TIANDI Hydraulic CO.,LTD Sertifikalar
Çin Ningbo Zhenhai TIANDI Hydraulic CO.,LTD Sertifikalar
Cevabınız evet, 5000 adet Solenoid vana için bir sipariş göndereceğiz. Teşekkür ederim. Lütfen biraz uyu….

—— Jeff

İyi hidrolik güç paketi, satış sonrası servis fantasitik.

—— Simon

3D çizim ne hız! Mühendisiniz bize 2 gün içinde 3 boyutlu ve 2 boyutlu çizim gönderir! Aferin!

—— John

Ben sohbet şimdi

Ningbo Zhenhai TIANDI Hydraulic CO.,LTD

companyPics.title0
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Dünya çapında
Markalar : Tiandi veya oem
No. Çalışanları : 100~130
Yıllık satış : 3500000-5500000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 60% - 70%


2004 yılında kurulan Ningbo Zhenhai Tiandi Hidrolik Co, Ltd, hidrolik ürünlerin üretim ve pazarlamasını entegre eden hızlı büyüyen bir şirkettir. 12 yıllık gelişimden ve tüm çalışanlarımızın çabalarından sonra, şimdi Çin'in önde gelen hidrolik ürünleri üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olduk. Çin'de birçok güçlü hidrolik fabrika ile çok iyi bir ilişki sürdürüyoruz ve yurtiçinde ve yurtdışında hidrolik endüstrisinde yüksek üne sahip oluyoruz.
Tiandi fabrikamız, her türlü mini hidrolik güç paketi, hidrolik güç üniteleri, manifoldlar ve akış kontrol valfleri, yön kontrol valfleri, basınç kontrol valfleri, kartuş valfleri ve benzeri her türlü valfın üretimine odaklanmaktadır. TIANDI hidrolik, hidrolik paket ve ünitelerin en eski fabrikalarından biridir. Maliyet kontrolü için hammadde alımı konusunda profesyonel bir ekibimiz var. Çalışanlarımızın hepsi iyi eğitimli ve etkili. Her şeyden öte, fiyatlarımızı çok rekabetçi kılmaktadır. Şimdi, dünya genelinde yaklaşık 30 ülkeye ve bölgeye ihraç edilen 100'den fazla hidrolik güç paketi ve 150'den fazla vana üretiyoruz. Ancak hiçbir zaman ileriye gitmeyi bırakmadık, temel olarak müşterilerimiz için maliyeti kontrol etmek ve rekabetçi fiyat tedarik etmek için hidrolik güç paketleri ve güç üniteleri içeren bazı teknisyen ürünlerinin üretimi için olan başka bir fabrika inşa ettik.
Genç ve dinamik mühendis kadromuz, hidrolik sistemleri araştırmaya, geliştirmeye, tasarlamaya ve üretmeye odaklanır. İhracat departmanı kadromuz çok profesyonel ve etkilidir. İhracat işlemlerinde, ürün veya işlemeyle ilgili herhangi bir sorun ve soruda ya da kağıt tavalarda iyidirler, onlarla iletişim kurabilir ve onlara güvenebilirsiniz. Hepimiz 3D ve 2D çizim teklifi ve OEM sunuyoruz.
Tiandi sloganımız “Kalite Gelişimi Sürdürür, İnanç Geleceği Araştırır” dır. Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünlerle iyi hizmet ve rekabetçi fiyat sunmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Müşterileri ve pazarı kazanma şeklimiz bu.
Bize bir şans verildiğinde, size avantajlarımızı gösterebiliriz. Güveniniz ve mükemmel hizmetimiz için, değerli şirketinizle dostane ve uzun vadeli bir iş ilişkisi kurabileceğimizden eminiz.

İletişim bilgileri
Ningbo Zhenhai TIANDI Hydraulic CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Mike

Tel: 008613819869378

Faks: 86-574-86301629

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)